Połączenie nie mogło zostać utworzone: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'rlinkhmc_soundser'@'localhost' (using password: YES) Soundbary Samsung - Ranking 2024 - ceny i opinie na Soundbar.pl

Soundbary Samsung

Najlepsze soundbary marki Samsung

Popularność marki Samsung wynika z tworzenia innowacyjnych sprzętów RTV (np. telewizor QLED 4K, kino domowe czy smartfon) i AGD (np. pralka, lodówka czy piekarnik). Urządzenia te są dedykowane dla konsumentów, którym zależy na zakupie produktu w cenie odpowiadającej jakości wykonania czy klasy użytych materiałów. W kategorii "soundbary" Samsung również zajmuje wysokie miejsce - wiele pozytywnych opinii może świadczyć o zaufaniu, jakim użytkownicy darzą produkty tej marki.

W ofercie tego producenta znajdują się różne kombinacje sprzętu audio - głośnik bezprzewodowy, listwa głośnikowa z wbudowanym subwooferem, soundbar oraz oddzielny bezprzewodowy subwoofer, który odpowiada za dźwięk przestrzenny i mocny bas. Która opcja będzie najlepsza? To zależy od preferencji, oczekiwań, możliwości finansowych (np. czarny soundbar Samsung HW-Q90R kosztuje ponad 4000 zł, natomiast najbardziej popularny soundbar Samsung HW-Q60R to kosz 1500 zł). To, co wyróżnia soundbary Samsung od produktów innych marek to zastosowana technologia, która w znacznym stopniu poprawia jakość dźwięku, głośność i czystość, np. Dolby Atmos, Samsung Acoustic Beam oraz funkcjonalność - szczególnie pozytywnie na ostateczny efekt dźwiękowy wpływa funkcja Surround Sound Expansion oraz eARC (ang. Enhanced Audio Return Channel).

Sprawdź ranking najlepszych soundbarów Samsung
Źródło: samsung.com/pl/

Ranking TOP 5 najlepszych soundbarów Samsung

Do najczęściej kupowanych modeli soundbarów marki Samsung należą:

Deprecated: Return type of Nokaut\ApiKit\Collection\CollectionAbstract::count() should either be compatible with Countable::count(): int, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/rlinkhmc/domains/soundbar.pl/public_html/vendor/nokaut/api-kit/src/Collection/CollectionAbstract.php on line 37

Deprecated: Return type of Nokaut\ApiKit\Collection\CollectionAbstract::getIterator() should either be compatible with IteratorAggregate::getIterator(): Traversable, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/rlinkhmc/domains/soundbar.pl/public_html/vendor/nokaut/api-kit/src/Collection/CollectionAbstract.php on line 50
TOP1

Samsung HW-Q60T

Samsung HW-Q60T

Samsung HW-Q60T

Sprawdź cenę
Sprawdź cenę

Z wyżej wymienionych jako TOP 3 pod względem popularności można uznać:

Soundbar Samsung HW-Q60T

Opinia naszego eksperta:

10/10

Soundbar Samsung HW-Q60T
Soundbar Samsung HW-Q60T

Soundbar HW-Q60T powstały w kalifornijskim Samsung Studio Lab wyróżnia się pod względem optymalnego stosunku jakości do ceny. Jego specyfikacja obejmuje opis szeregu funkcjonalności i technologii, które zostały zastosowane, by emisja i odbiór dźwięku były na najwyższym możliwym poziomie. Warto tutaj wspomnieć o takich innowacjach jak: Przestrzenny Dźwięk 3D, Samsung Acoustic Beam, Q-Symphony oraz funkcja Adaptacji Dźwięku. Wszystko to tworzy wrażenie, że pomieszczenie wypełnione jest idealnym brzmieniem przyjemnym dla ucha. Oglądanie filmu, słuchanie muzyki czy granie na konsoli (funkcja Tryb Gry Pro) przenosi użytkownika w zupełnie inny wymiar. Zapomina on, że jest w swoim domu na kanapie, ponieważ przenosi się w wirtualną rzeczywistość. Jeśli chodzi o dodatkowe praktyczne funkcje to soundbar Samsung HW-Q60T posiada możliwość połączenia bezprzewodowego (tzw. wireless) za pomocą modułu Bluetooth, jak również tradycyjnie poprzez złącza HDMI czy kabel optyczny.

Soundbar Samsung HW-Q70T

Opinia naszego eksperta:

9.8/10

Przykładowa cena produktu: zł Cena od zł do zł
Soundbar Samsung HW-Q70T
Soundbar Samsung HW-Q70T

Soundbar HW-Q70T idealnie współgra z telewizorem Samsung QLED, synchronizuje się z nim i dopełnia, czego wynikiem są głębokie brzmienia, czyste dialogi i rzeczywiste efekty przestrzenne. Nowoczesne technologie zastosowane przy produkcji urządzenia to m.in. połączenie Dolby Atmos i DTS:X, Q-Symphony, rzeczywisty wielokanałowy dźwięk przestrzenny w formacie 3.1.2, funkcja Adaptacji Dźwięku. Dodatkowo kupujący może liczyć na Tryb Gry Pro, złącza HDMI eARC i USB, a także opcję podłączenia bezprzewodowego poprzez Bluetooth, np. soundbar do telewizora lub konsoli Xbox czy PlayStation. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość sterowania soundbarem Samsung HW-Q70T za pomocą jednego pilota - tego samego, który obsługuje telewizor Samsung. Co więcej, marka oferuje aplikację SmartThings, która ułatwia kontrolowanie dźwięku w całym domu. W zestawie z listwą głośnikową znajduje się aktywny bezprzewodowy subwoofer.

Soundbar Samsung HW-T550

Opinia naszego eksperta:

9.6/10

Przykładowa cena produktu: zł Cena od zł do zł
Soundbar Samsung HW-T550
Soundbar Samsung HW-T550

Soundbar HW-T550 stanowi najtańszą propozycje z zestawienia TOP 3 popularnych urządzeń audio, kosztuje mniej niż 1000 zł. Tak jak inne modele soundbarów marki Samsung, które znalazły się w rankingu, gwarantuje potężny bas, dzięki obecności bezprzewodowego głośnika niskotonowego. Dzięki Wireless Surround Kit użytkownik może stworzyć w domu niespotykane efekty przestrzenne, które wypełnią całe pomieszczenie. Soundbar HW-T550 jest kompatybilny nie tylko z telewizorami firmy Samsung, ale również z konsolami przeznaczonymi do gier, np. Xbox One, Nintendo Switch czy Play Station 4. Do zagwarantowania specjalnych wrażeń dźwiękowych podczas rozrywki wymyślono Tryb Gry oraz technologię Precyzyjnie Zaprojektowanego Dźwięku, której zadaniem jest eliminacja wszelkich zakłóceń i zniekształceń akustycznych. Soundbar wyposażony jest w złącza HDMI i moduł Bluetooth. Należy do urządzeń 2.1 - kanałowych o mocy zestawu od 401W.

Samsung - Harman Kardon

Szczególnie wyróżniającą się kolekcją soundbarów są urządzenia, które powstały w wyniku podjęcia współpracy marki Samsung z amerykańskim liderem z dziedzinie akustyki - producentem Harman Kardon. Efektem tej współpracy jest zupełnie nowa jakość dźwięku, a przy tym lepsza rozrywka. Innowacje wprowadzone przez każdą ze stron spowodowały, że odbiorca ma wrażenie, że dźwięk otacza go z każdej strony i jest uczestnikiem scen rozgrywanych na ekranie telewizora lub bierze udział w koncercie na żywo. Technologie Dolby Atmos oraz DTS:X potęgują to odczucie nadając dźwiękowi głębię i dbając o satysfakcjonujący poziom odbioru każdej nuty. Soundbar Samsung & Harman Kardon w połączeniu z bezprzewodowym subwooferm jest w stanie godnie zastąpić w domu zestaw kina domowego. Za zastosowaniem takiego rozwiązania przemawia również korzystna cena i kompaktowe wymiary listwy głośnikowej.

Czy warto kupić soundbar Samsung?

Niejeden ranking najlepszych soundbarów potwierdza, że urządzenia firmy Samsung należą do najczęściej wybieranych w swojej kategorii. Dużą popularnością cieszą się soundbary do 1000 zł - 1500 zł - zadowalają konsumentów dobrym brzmieniem i optymalną ceną. W nowoczesnym laboratorium audio (Samsung Audio Lab) wybitni inżynierowie pracują nad uzyskaniem jeszcze lepszych wyników pod względem jakości dźwięku oraz nad tym, aby soundbar automatycznie uzyskiwał połączenie z telewizorem (technologia TV Sound Connect) bez użycia zbędnych kabli (wejście i wyjście HDMI ARC). O tym, że warto wybrać soundbar Samsung świadczą opinie wielu użytkowników, a także testy, recenzje i zestawienia najlepszych soundbarów.