Soundbar Harman Kardon SB 35 – Sabre

Wyjątkowo elegancki, dziewięcio – głośnikowy  soundbar z  płaskim i technologicznie zaawansowanym subwooferem.  Laureat Red Dot Design Award 2014, najbardziej na świecie cenionej nagrody, przyznawanej za styl, projekt i jakość wykonania.
Zastosowane do jego wykonania wysokiej jakości materiały dodają jeszcze więcej designerskiego smaku.
Smukła belka głośnikowa  wykorzystuje opatentowaną przez Harmana technologię obróbki dźwięku, która uprzestrzennia  muzykę i efekty w kinie domowym bez konieczności odbijania fali dźwiękowej od ścian pomieszczenia. Aluminiowa obudowa potęguje wrażenie obcowania z prawdziwym dziełem sztuki inżynierskiej. Umieszczono w niej dodatkowy odbiornik IR, na wypadek zasłonięcia odbiornika podczerwieni we współpracującym telewizorze.hk sb 35Soundbar Harman Kardon wyposażono również w bardzo dyskretny ale wyraźny wyświetlacz, który uaktywnia się podczas regulacji urządzenia, lecz w trakcie jego pracy pozostaje niewidoczny !
Oprócz wielokanałowej belki głośnikowej , w zestawie SB 35 Sabre znajdziemy także bezprzewodowy, 100 watowy, płaski  subwoofer. Oferuje  on  soczyste, miękkie i głębokie basy. Najnowsze technologie Harman Wave i Triple DSP oferują realny i dookólny dźwięk. Programowany pilot umożliwia bezproblemowe sterowanie naszym domowym centrum muzycznym.
danie techniczne:
Przenoszone częstotliwości: 43 Hz – 22 kHz
Maksymalny poziom: 104 dB
Ilość kanałów: 8 + 1
Moc wzmacniaczy: 4x 20 W + 4x 15 W + 1x 100 W
Waga: 2,6 kg soundbar, 5,8 kg subwoofer

 

Napisano w Uncategorized Tagi: